SDM010P03K
MFR.Part #
SDM010P03K
JLCPCB Part #
C29780679
Package
PDFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 2.5V@250uA 3.565nF@15V 30V 34.4W 375pF@15V 39nC@10V 45A 9.5mΩ@10V P-Channel PDFN5x6-8L MOSFETs ROHS