SIF15N50F
MFR.Part #
SIF15N50F
JLCPCB Part #
C5155317
Package
TO-220FP(L)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 156W 15A 2.4nF 2V 30pF 340mΩ@10V 500V 60nC@10V TO-220FP(L) MOSFETs ROHS