SIF10N60F
MFR.Part #
SIF10N60F
JLCPCB Part #
C2916302
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7nF 10A 126W 178pF 37.2nC@10V 4V 600V 850mΩ@10V 8pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS