VH3.96-12P ZZ
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
VH3.96-12P ZZ
JLCPCB Part #
C5379878
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 250V 3.96mm 7A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS