TS66125ZJ 022
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
TS66125ZJ 022
JLCPCB Part #
C33543624
Package
Push-Pull-4P,7.3x6.1mm
Description
-25℃~+85℃ 100,000 cycles 12.5mm 12V 2.5N 50mA 6.1mm 7.3mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插-4P,7.3x6.1mm Tactile Switches ROHS