SH-JN2.54-2-4P-T
MFR.Part #
SH-JN2.54-2-4P-T
JLCPCB Part #
C41417421
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2x4P 3A 4 Black Brass Gold IDC Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm IDC Connectors ROHS