CYL104R-330UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYL104R-330UH
JLCPCB Part #
C7431105
Package
SMD,10.5x10.5mm
Description
1.3mΩ 330uH 530mA ±20% SMD,10.5x10.5mm Inductors (SMD) ROHS