CYL104R-220UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYL104R-220UH
JLCPCB Part #
C7431104
Package
SMD,10.5x10.5mm
Description
220uH 900mA 939mΩ ±20% SMD,10.5x10.5mm Inductors (SMD) ROHS