CYH74-6.8UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH74-6.8UH
JLCPCB Part #
C19268626
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
2.9A 45.5mΩ 6.8uH ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS