CYH74-2.2UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH74-2.2UH
JLCPCB Part #
C19268623
Package
SMD,7.5x7.5mm
Description
2.2uH 24.7mΩ 4.4A ±30% SMD,7.5x7.5mm Power Inductors ROHS