CYH127-33UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH127-33UH
JLCPCB Part #
C2929502
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
33uH 3A 64.8mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Inductors (SMD) ROHS