CYH127-15UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH127-15UH
JLCPCB Part #
C2929500
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
15uH 28.6mΩ 4.5A ±20% SMD,12.3x12.3mm Inductors (SMD) ROHS