CYH127-150UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH127-150UH
JLCPCB Part #
C2929506
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
1.42A 150uH 280mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Inductors (SMD) ROHS