CYH125-33UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH125-33UH
JLCPCB Part #
C2879698
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
28.6mΩ 33uH 4.5A ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS