CYH125-22UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYH125-22UH
JLCPCB Part #
C2879697
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 23.4mΩ 5.4A ±20% SMD,12.5x12.5mm Inductors (SMD) ROHS