CYA1265-4.7UH
MFR.Part #
CYA1265-4.7UH
JLCPCB Part #
C19268666
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
18A 36A 4.7uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS