CYA1265-3.3UH
MFR.Part #
CYA1265-3.3UH
JLCPCB Part #
C19268665
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
25A 3.3uH 45A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS