CYA1265-33UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA1265-33UH
JLCPCB Part #
C19268671
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
12A 33uH 6A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS