CYA1265-100UH
MFR.Part #
CYA1265-100UH
JLCPCB Part #
C19268674
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
100uH 4.5A 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS