CYA1250-47UH
MFR.Part #
CYA1250-47UH
JLCPCB Part #
C19268661
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
3A 47uH 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS