CYA1250-33UH
MFR.Part #
CYA1250-33UH
JLCPCB Part #
C19268660
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
33uH 5A 8A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS