CYA1250-10UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA1250-10UH
JLCPCB Part #
C19268657
Package
SMD,13.8x12.8mm
Description
10uH 16A 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.8mm Power Inductors ROHS