CYA1040-6.8UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA1040-6.8UH
JLCPCB Part #
C6364676
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
10A 22mΩ 6.8uH 8A ±20% SMD,11.6x10.1mm Inductors (SMD) ROHS