CYA0850-6.8UH
MFR.Part #
CYA0850-6.8UH
JLCPCB Part #
C19268644
Package
SMD,9.2x8mm
Description
11A 6.8uH 6A Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8mm Power Inductors ROHS