CYA0850-4.7UH
MFR.Part #
CYA0850-4.7UH
JLCPCB Part #
C19268643
Package
SMD,9.2x8mm
Description
14A 4.7uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8mm Power Inductors ROHS