CYA0850-3.3UH
MFR.Part #
CYA0850-3.3UH
JLCPCB Part #
C19268642
Package
SMD,9.2x8mm
Description
10A 15A 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8mm Power Inductors ROHS