CYA0850-100UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA0850-100UH
JLCPCB Part #
C19268651
Package
SMD,9.2x8mm
Description
1.2A 100uH 2A Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8mm Power Inductors ROHS