CYA0650-3.3UH
MFR.Part #
CYA0650-3.3UH
JLCPCB Part #
C5189753
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
19.9mΩ 3.3uH 8.5A 9A ±20% SMD,7.2x6.6mm Inductors (SMD) ROHS