CYA0650-2.2UH
MFR.Part #
CYA0650-2.2UH
JLCPCB Part #
C5189752
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
10A 11.2mΩ 2.2uH 9.5A ±20% SMD,7.2x6.6mm Inductors (SMD) ROHS