CYA0630-47UH
MFR.Part #
CYA0630-47UH
JLCPCB Part #
C5189962
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
2.2A 297mΩ 47uH 800mA ±20% SMD,7.2x6.6mm Inductors (SMD) ROHS