CYA0630-22UH
MFR.Part #
CYA0630-22UH
JLCPCB Part #
C5189960
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
1.5A 165mΩ 22uH 3.1A ±20% SMD,7.2x6.6mm Inductors (SMD) ROHS