CYA0620-3.3UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA0620-3.3UH
JLCPCB Part #
C19274372
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
3.3uH 4.3A 5.5A 53mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS