CYA0530-6.8UH
MFR.Part #
CYA0530-6.8UH
JLCPCB Part #
C19274365
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3.5A 5A 6.8uH 69mΩ ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS