CYA0530-3.3UH
MFR.Part #
CYA0530-3.3UH
JLCPCB Part #
C19274363
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3.3uH 4.5A 46mΩ 6.5A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS