CYA0530-15UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA0530-15UH
JLCPCB Part #
C19274367
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.8A 15uH 165mΩ 2.2A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS