CYA0420-4.7UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA0420-4.7UH
JLCPCB Part #
C19274350
Package
SMD,4.7x4.2mm
Description
126mΩ 2.2A 3A 4.7uH ±20% SMD,4.7x4.2mm Power Inductors ROHS