CYA0420-2.2UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CYA0420-2.2UH
JLCPCB Part #
C19274348
Package
SMD,4.7x4.2mm
Description
2.2uH 3A 58mΩ 5A ±20% SMD,4.7x4.2mm Power Inductors ROHS