CY75SX-22UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY75SX-22UH
JLCPCB Part #
C2879695
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.5A 22uH 91mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS