CY75-68UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY75-68UH
JLCPCB Part #
C2929442
Package
SMD,7.8x7mm
Description
234mΩ 68uH 830mA Surface-mounted T-shaped inductor ±10% SMD,7.8x7mm Inductors (SMD) ROHS