CY75-47UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY75-47UH
JLCPCB Part #
C2929441
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.05A 175.5mΩ 47uH Surface-mounted T-shaped inductor ±10% SMD,7.8x7mm Inductors (SMD) ROHS