CY54-1.0UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY54-1.0UH
JLCPCB Part #
C2929426
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
13mΩ 1uH 5.4A Surface-mounted T-shaped inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Inductors (SMD) ROHS