CY43-6.8UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY43-6.8UH
JLCPCB Part #
C2929418
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.35A 100mΩ 6.8uH Surface-mounted T-shaped inductor ±20% SMD,4.5x4mm Inductors (SMD) ROHS