CY43-4.7UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY43-4.7UH
JLCPCB Part #
C2879693
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.6A 4.7uH 76mΩ Surface-mounted T-shaped inductor ±20% SMD,4.5x4mm Inductors (SMD) ROHS