CY43-3.3UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY43-3.3UH
JLCPCB Part #
C2929417
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.1A 3.3uH 51mΩ Surface-mounted T-shaped inductor ±20% SMD,4.5x4mm Inductors (SMD) ROHS