CY43-68UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY43-68UH
JLCPCB Part #
C2929423
Package
SMD,4.5x4mm
Description
330mA 68uH 740mΩ Surface-mounted T-shaped inductor ±10% SMD,4.5x4mm Inductors (SMD) ROHS