CY43-47UH
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
CY43-47UH
JLCPCB Part #
C2929422
Package
SMD,4.5x4mm
Description
47uH 500mA 820mΩ ±10% SMD,4.5x4mm Inductors (SMD) ROHS