2.54-6P-CJHS
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
2.54-6P-CJHS
JLCPCB Part #
C2859410
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-30℃~+85℃ 2,000 cycles 2.54mm 24V 25mA 6 PC Pin Red SPST Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS