2.54-5PWTDK
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
2.54-5PWTDK
JLCPCB Part #
C3008575
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS