2.54-4PLTDK
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
2.54-4PLTDK
JLCPCB Part #
C3008569
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XHB SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS