1.25-5PWTDK
Extended
Manufacturer
SHOU HAN
MFR.Part #
1.25-5PWTDK
JLCPCB Part #
C3008555
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x5P 5 5P Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS